۵ فایده نصب دوربین مداربسته در خانه

5 Benefits

در دنیای امروز، دیدن دوربین های مداربسته در جای جای شهر و کشور و ساختمان های مسکونی و تجاری، دیگر امری غیرمعمول نیست. امروزه دوربین های مداربسته به عنوان یکی از ساده ترین سیستم ها در نصب و یکی از مقرون به صرفه ترین سیستم های امنیتی، تقریبا در هر کسب و کاری برای محافظت از محل استفاده می شوند. همچنین دوربین های مداربسته خانگی در طیف گسترده ای تولید و توسعه یافته اند و در عصر حاضر، به وفور در خانه ها یافت می شوند.

دوربین های مداربسته می توانند به شدت امنیت خانه و خانواده شما را حفظ کنند. به همین علت در این مقاله، ۵ فایده نصب دوربین مداربسته در خانه را جمع آوری کرده ایم تا شما بیش از پیش به امنیت خانه خود اهمیت داده و این دوربین ها را نصب کنید. با شرکت نگهبان سازه آسیا همراه باشید.

  1. هزینه بیمه نامه کمتر

گر چه احتمالا سود مالی انگیزه شماره یک شما برای نصب سیستم های امنیتی در خانه تان نیست، اما قطعا دلیل خوبی برای جذاب تر جلوه دادن دوربین های مداربسته می باشد. هنگام ارزیابی بیمه نامه، امنیت ملک شما تاثیر زیادی در میزان پولی که می پردازید، دارد. بنابراین با برداشتن گام هایی برای امنیت بیشتر و کاهش احتمال آسیب دیدن یا تخریب دارایی های خود، می توانید هزینه کمتری را برای بیمه نامه پرداخت کنید.

insurance policy

  1. بازدارنده جرم

دوربین های مداربسته می توانند به عنوان یک بازدارنده بزرگ در مقابل تبهکاران ظاهر شوند. به خصوص هنگامی که سارقان از قبل سرقت را برنامه ریزی کرده باشند. این بدان معنی است که تبهکاران، بسیار کمتر خانه را هدف قرار می دهند که این امر به ایمن نگه داشتن وسایل و افزایش امنیت خانواده تان کمک شایانی می کند. برای افزایش کارایی دوربین مداربسته، حضور آن را در ملک خود به وضوح اعلام کنید تا از شر مهمانان ناخوانده در امان باشید.

cctv

  1. می توانید از داخل خانه امن خود، محیط های دیگر خانه خود را نظارت کنید

دوربین های مداربسته می توانند در نقاط کور اطراف خانه که شما نمی توانید آنها را از پنجره مشاهده کنید، نصب شوند. بنابراین اگر در اطراف خانه خود صداهای غیر معمولی را شنیدید یا اگر می خواهید خیالتان از امنیت خانه خود راحت باشد، به سادگی و بدون ترک کردن خانه می توانید محیط های اطراف خانه خود را نظارت کنید. این امر نه تنها از امنیت بیشتری برخوردار است، بلکه فشار روحی و استرس کمتری را به شما تحمیل می نماید.

فایده دیگر دوربین های مداربسته، استفاده از آنها به عنوان چشمی درب در خانه هایی که این امکان را ندارند، می باشد. اگر کسی در اواخر شب به شما سر بزند و شما مطمئن نباشید که آن شخص چه کسی است، شما می توانید بدون پاسخ دادن، آن شخص را شناسایی کنید. این قابلیت برای افراد آسیب پذیر، به ویژه افراد مسن، بسیار کار آمد است.

peephole

  1. می تواند به شناسایی مجرمین کمک کند

دوربین مداربسته فقط یک سیستم پیشگیرانه نیست، بلکه این سیستم می تواند به دستگیری و محاکمه مجرمان نیز کمک کند. اگر که شما از امنیت خانه خود غافل شدید و ملک شما مورد سرقت یا تخریب قرار گرفت، یا اگر یک مجرم دیگر در دید دوربین های امنیتی شما جرمی را انجام داد، می توانید با تحویل دادن فیلم های امنیتی خود به پلیس، به پیدا شدن آن مجرم و محاکمه شدن او کمک کنید. با این کار، امنیت بیشتری را به جامعه هدیه می کنید.

robber

  1. به نگهداری خاصی نیاز ندارد

فایده فوق العاده دیگر دوربین های مداربسته در مقابل سیستم های امنیتی متفاوت، این است که این دوربین ها به نگهداری خاصی نیاز ندارند. هنگامی که دوربین مداربسته نصب شود، شما می توانید برای حفظ امنیت خانه و خانواده تان تا سالیان سال به آنها اعتماد کنید. برای نگهداری از آنها کافی است آنها را هر چند وقت یک بار تمیز کنید و به وسیله یک تیم حرفه ای آنها را چک کنید.

کلام آخر

این ها تنها ۵ مورد از فواید دوربین های مداربسته می باشند. البته که برای حفظ هر چه بیشتر امنیت، تنها دوربین های مداربسته کافی نیستند و باید از سیستم های امنیتی و دزدگیر ها نیز استفاده کنید. اما برای حفظ امنیت حداقلی، به دوربین های مداربسته احتیاج دارید. شما چه فواید دیگری از دوربین های مداربسته می شناسید که در این مقاله ذکر نشده است؟ برای ما در کامنت ها بنویسید. در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام، می توانید از کارشناسان شرکت نگهبان سازه آسیا مشورت بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *