دوربین مداربسته

چگونه دوربین مداربسته ویدیو ها را در فضای ابری ذخیره و ضبط می کند؟

فضای ابری امروزه به شکلی اجتناب ناپذیر در زندگی ما نفوذ کرده است. این تکنولوژی، همواره به دنبال نفوذ به هر شاخه و رشته ای است. به طوری که در دنیای دیجیتالی امروز، هر رشته را که ببینید، امکان استفاده از فضای ابری را دارد. خوشبختانه، فضای ابری به شاخه امنیت و دوربین های مداربسته نیز راه یافته است و کار را برای ما بسیار آسان تر کرده است. اگر شما هم به دنبال استفاده از فضای ابری در دوربین مداربسته هستید، این مقاله را تا انتها بخوانید.

اول از همه، فضای ابری چیست؟

فضای ابری در زمینه دوربین های مداربسته، سرویسی جدید است که به کاربران امکان ذخیره سازی اطلاعات را در یک بستر امن تحت شبکه می دهد. این فناوری، پروسه دریافت اطلاعات را بسیار ساده می کند و برای بسیاری از افراد، به یک سیستم صرفه جویی در زمان تبدیل شده است.

در ادامه با نحوه کار و انواع این فضاهای ابری آشنا خواهید شد.

فضای ابری

فضای ابری در دوربین های مداربسته چگونه کار می کند؟

فضای ابری دوربین های مداربسته با استفاده از اینترنت، تمام ویدیو های ضبط شده دوربین های شما را در یک مکان و خارج از محل نظارت، نگهداری می کند. به همین علت این اطلاعات کاملا امن و محافظت شده هستند و همچنین به سادگی قابل دسترسی می باشند.

در هنگام ذخیره سازی، تاریخ و ساعت نیز همزمان با ویدیو ها، ثبت می شوند. همچنین شما به سرور های فضای ابری دسترسی خواهید داشت و می توانید ویدیو های ضبط شده توسط دوربین تحت شبکه خود را پخش کرده، آن ها را به عقب و جلو ببرید، حذف کنید و یا دانلود کنید.

تا زمانی که شما به اینترنت و یک دستگاه هوشمند دسترسی دارید، می توانید به حساب کاربری خود وارد شده و به فضای ابری دسترسی داشته باشید.

فضای ابری در کار

چرا فضای ابری دوربین های مداربسته را انتخاب کنم؟

با خرید اشتراک های فضای ابری، از طرح های کوچک ۷ روزه که بعضا به صورت رایگان عرضه می شوند تا طرح های طولانی مدت با حجم های زیاد ذخیره سازی، تا زمانی که طرح شما به اتمام نرسیده، می توانید ویدیو های خود را ذخیره و به آنها دسترسی داشته باشید و دیگر نیازی به خرید هارد های چند ترابایتی ندارید.

همچنین شما می توانید ویدیو های خود را در دوره های مشخص به وسیله نرم افزار فضای ابری به صورت خودکار حذف کنید.

بدون نیاز به هارد

حتی اگر فضای ذخیره سازی بیشتری از طرح های رایگان فضای ابری نیاز دارید، می توانید با قیمت بسیار پایین طرح های طولانی مدت خریداری کرده و امنیت بیشتری را تجربه کنید.همچنین فضای ابری امکان پشتیبان گیری هفتگی، ماهانه و بدون مدت زمان محدود را نیز برای شما به ارمغان می آورد.

علاوه بر این ها، ذخیره سازی ویدیو های امنیتی خود در محلی خارج از خانه یا محل کار، می تواند به امنیت بیشتر ویدیو ها کمک کند. در گذشته نگهداری ویدیو ها در هارد و در خانه بسیار نا امن بود.

تصور کنید هنگامی که خانه نیستید، ناگهان آتش سوزی شود یا شخصی برای سرقت وارد خانه شود. در این زمان ویدیو ها ممکن بود برای همیشه آسیب ببینند یا از بین بروند. اما امروزه به لطف فضای ابری، این مشکلات برطرف شده است.

بدون نیاز به هارد

 

پس به همین علت، در هنگام اتفاق در محل مورد نظرتان می توانید با استفاده از پشتیبان های ویدیو های امنیتی از جزئیات واقعه باخبر شده، اموال دزدیده شده خود را پس بگیرید و صحت حوادث را به شرکت بیمه ثابت کنید.

اگر هنوز در خرید دوربین مداربسته خود شک دارید و نمی دانید چه دوربین مداربسته ای با چه مشخصاتی را تهیه کنید، کارشناسان ما در شرکت نگهبان سازه آسیا آماده کمک رسانی به شما هستند و می توانند مناسب ترین سیستم امنیتی و دوربین مداربسته را به شما پیشنهاد دهند.

شما چه مزایای دیگری از فضای ابری می شناسید؟ برای ما در کامنت ها بنویسید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.