همکار گرامی، در این صفحه می توانید نرم افزار های مربوط به CMS دوربین های مداربسته را مشاهده و دانلود کنید.

نکته: در صورت وجود مشکل در دانلود و خرابی لینک ها، مشکل را به مدیریت اطلاع دهید.

نرم افزار Sunview

نرم افزار Sunview یک نرم افزار مدیریت تصاویر محصول شرکت سانل Sunell قابل نصب بر روی کامپیوتر یا ویندوز میباشد. نرم افزار SunView میتواند برای مدیریت تصاویر در پروژه های مختلف دوربین مداربسته با مقیاس متفاوت، مورد استفاده قرار بگیرد. این نرم افزار از امکان مدیریت مرکزی دوربین مداربسته سانل کار گذاشته شده در مکانهای مختلف و نیز امکان دسترسی از راه دور چند کاربر به صورت همزمان را، فراهم می نماید. مدیریت کاربر، مدیریت ابزار، مدیریت سرور، مدیریت آلارم، مدیریت نقشه، تنظیمات ابزار، پخش زنده تصاویر، بازپخش تصاویر، مدیریت آرشیو پرسنل، تحلیل داده ها، تشخیص چهره و سایر قابلیت ها، به خوبی میتواند پاسخگوی راهکارهای نظارت تصویری متنوع و گوناگون باشد.

نکته: در صورت وجود مشکل، به مدیریت اطلاع دهید.

نرم افزار NVMS 1000

NVMS-1000 یک بستر مانیتورینگ است که به طور خاص برای نظارت تصویری تحت شبکه طراحی شده است. بعد از اینکه سیستم نظارت تصویری تحت شبکه به خوبی ساخته شد، مدیر می تواند دستگاه های ورودی ویدیو مانند دوربین، دوربین گنبدی و غیره را کنترل کند تا بتواند نظارت زنده ، ضبط ویدیو و پشتیبان گیری را برای مصرف کننده به ارمغان بیاورد.

نکته: در صورت وجود مشکل، به مدیریت اطلاع دهید.

نرم افزار IMS3

بستر IMS3 ارائه دهنده راه حل های نظارتی برای مدیریت چندین دستگاه NVR یا DVR و دوربین می باشد. از این بستر برای مدیریت دستگاه های DVR، NVR، دوربین مداربسته، نظارت در لحظه، کنترل دوربین های PTZ، تنظیمات ظاهری دوربین ها، جستجوی ویدیو، پخش ویدیو و… استفاده می شود.

نکته: در صورت وجود مشکل، به مدیریت اطلاع دهید.