ریزمقاله – سنسور های تشخیص حرکت دیجیتالی

DigitalMotionDetectors

سنسور های تشخیص حرکت انواع مختلفی دارند. بر اساس سیگنال های ارسالی این سنسور یا حسگر ها، آنها به دو دسته دیجیتالی و آنالوگ تقسیم می شوند. اما سنسور تشخیص حرکت دیجیتال در معنای واقعی چیست؟ با شرکت نگهبان سازه آسیا برای فهمیدن این موضوع همراه باشید.

تنها سنسور های دیجیتال واقعی

با سنسور های تشخیص حرکت دیجیتال پارادوکس، قدرت پردازش دیجیتال را احساس کنید. این سنسور ها، سیگنال های دریافتی را به صورت کامل به سنسور های دیجیتالی تبدیل کرده، آنها را تقویت و در آخر، به صورت دیجیتالی پردازش می کند.

این عمل برای آنالیز حرکات به صورت دقیق به کار برده می شود تا کاربر در نهایت امنیت و راحتی زندگی کند و خیالش از بابت املاکش راحت باشد.

بسیاری از سنسور های تشخیص حرکتی که ادعای دیجیتالی بودن دارند، در برخی از قسمت های پردازش سیگنال، به صورت آنالوگ عمل کرده و ۱۰۰% دیجیتالی نیستند که این بخش های آنالوگ منجر به تخریب سیگنال شده و باعث می شود که سنسور شما، بهترین خود نباشد.

سنسور های تشخیص حرکت دیجیتالی پارادوکس که به شکل ۱۰۰% دیجیتالی ثبت اختراع شده اند، کارایی بسیار بالایی داشته و از اکثر آلارم های خطا محفوظ اند.

DigitalMotionDetectors

 

در ادامه با ۵ سنسور تشخیص حرکت دیجیتالی پارادوکس آشنا خواهیم شد که به صورت ۱۰۰% دیجیتالی توسعه یافته اند.

 

DG55/DG65، کارایی و ثبات بسیار بالا

سنسور های DG55 و DG65 از تکنولوژی کاملا دیجیتالی بهره می برند که تمام کار ها به وسیله سیگنال های دیجیتالی انجام می شود. برای دقت بالاتر در محیط های خواسته شده، از سنسور DG65 که دارای ۴ عنصر است، می توان استفاده کرد. با دقت بالا و مصون بودن از آلارم خطا، شما به امنیتی وصف نشدنی و قابل اعتماد دست می یابید.

dg55

DG75، بهترین دوست حیوان خانگی شما

با DG75، از کارایی بسیار بالا و تشخیص حیوانات خانگی واقعی لذت ببرید. دقت بالای آنالیز دیجیتال این سنسور، ۲ سنسور مادون قرمز مجزا و لنز تشخیص حیوانات خانگی این سنسور تشخیص حرکت، باعث شده تا نفوذ کنندگان با دقت مطلق شناسایی شوند. در حالی که این دوربین می تواند حیوانات خانگی تا ۴۰ کیلوگرم را تشخیص دهد و از آلارم خطا پیشگیری کند. این امکانات به امنیت شما ثبات و اطمینان بالایی را اضافه می کند.

dg75

۵۲۵DM Digital Vision، ترکیب برنده!

سنسور های تشخیص حرکت ۵۲۵DM Digital Vision ، تکنولوژی های مادون قرمز و مایکروویو را برای بهترین امنیت با یکدیگر ترکیب می کنند. در سری Digital Vision، هنگامی که سنسور مادون قرمز  نفوذگری را مشاهده کند، باید قبل از به صدا در آوردن آژیر خطر، از حضور حتمی فرد اطلاع پیدا کند. این سری از سنسور های تشخیص حرکت با ترکیب دو حسگر مادون قرمز و مایکروویو، توانسته است که برای هر شرایط و محیطی امنیت را تامین کند.

525dm

DG85، نظارت بر محیط بیرونی

سنسور DG85 با ترکیب طراحی ضد آب و هوا و تکنولوژی ثابت شده سنسور های DG75، توانسته است که بر چالش های محیط بیرونی غلبه کرده و امنیت را در آن محیط نیز برقرار سازد. قاب ضد ضربه و مقاوم در برابر دمای این سنسور با استفاده از واشر های پلاستیکی روکش شده است و مدار الکتریکی این سنسور نیز با استفاده از کاوری پلاستیکی در برابر آب، برف و خاک مقاوم سازی شده است. مانند DG75، این سنسور نیز توانایی شناسایی انسان ها و نادیده گرفتن حیوانات تا ۴۰ کیلوگرم را دارا است.

dg85

کلام آخر

امیدواریم با خواندن این مقاله، به تفاوت بین سنسور های دیجیتالی پارادوکس و دیگر برند ها پی برده باشید. در صورت علاقه مندی به خرید هر یک از این سنسور ها، به فروشگاه ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *