ریزمقاله – سنسور تشخیص حرکت دیجیتالی NV5

NV5

همانطور که در مقاله سنسور های تشخیص حرکت دیجیتالی مطالعه کردید، همه سنسور های دیجیتالی موجود در بازار به طور صد درصد دیجیتالی نیستند. در بعضی از این سنسور ها، عملیات های آنالوگ نیز دیده می شود که کاهش کیفیت سنسور را به دنبال دارد. اما سنسور های تشخیص حرکت دیجیتالی پارادوکس، بدون هیچگونه تکنولوژی آنالوگی به امنیت بیشتر خانه های شما کمک می کند. در این مقاله قصد داریم درباره سنسوری از این دسته، یعنی سنسور تشخیص حرکت دیجیتالی NV5 برای شما بنویسیم. با شرکت نگهبان سازه آسیا همراه باشید.

نوآورانه ترین سنسور

سنسور تشخیص حرکت NV5 یکی از سنسور های سطح ابتدایی پارادوکس است که در نسل جدید سنسور ها یعنی ENVY تولید و توسعه یافته است. این سنسور با داشتن ویژگی هایی همچون تکنولوژی پردازش پیشرفته، فناوری نوری و نصب آسان، نوآورانه ترین و پیشرفته ترین سنسور در کلاس کاری خود می باشد.

 

NV5

سنسور تشخیص حرکت NV5 دارای لنز های ترکیبی استوانه ای / کروی ۱ اینچی توسعه یافته شرکت پارادوکس می باشند که اولین و پیشرفته ترین لنز ها در صنعت سیستم های امنیتی هستند. ترکیب این دو لنز با هم، بهترین تشخیص ممکن را برای دریافت انرژی مادون قرمز دور و نزدیک ارائه می دهد.

Optic

همچنین این لنز ها دارای الگوی تشخیص برابر پارادوکس می باشند که از برابر بودن حساسیت سنسور ها در سراسر منطقه حفاظت شده اطمینان حاصل می کند. علاوه بر این ها، سنسور NV5 تکنولوژی تشخیص حیوانات خانگی کوچک را ارائه می دهد. همچنین می توانید به جای این تکنولوژی، از یک لنز افزودنی روی سنسور استفاده کنید که مناطق کور و خارج از دید را به آسانی نظارت می کند.

Creepzone

سنسور NV5 پردازش خودکار سیگنال ها را با دو سطح از نادیده گرفتن RF و پردازش لبه دوتایی یا تکی را ارائه می دهد. NV5 با تشخیص دقیق و برابر، پایداری فوق العاده، بزرگی محدوده پوشش و دارا بودن سیستم جلوگیری از تشخیص اشتباه، پیشرفته ترین و نوآورانه ترین ردیاب مادون قرمز دیجیتالی در کلاس خود است.

تکنولوژی دیجیتال پیشرفته

آنالیز دیجیتال و الگوریتم های سنسور NV5 برای افزایش دقت در تشخیص، توسط FADEC یا Full Authority Digital Electronics Control مدیریت می شود. بر اساس محیط استفاده، این سنسور می تواند توسط برنامه های از قبل نوشته شده مانند حالت معمولی، پیشرفته یا تشخیص حیوانات خانگی، پیکربندی شود.

کلام آخر

امیدواریم با خواندن این مقاله، بیش از پیش با سنسور تشخیص حرکت NV5 آشنا شده باشید. در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال، با کارشناسان شرکت نگهبان سازه آسیا تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *