ریزمقاله – با سنسور های تشخیص حرکت سری NV75M آشنا شوید!

NV75M

در سیستم های امنیتی، سنسور های تشخیص حرکت همیشه جزو اعضای اصلی این سیستم ها به شمار می روند. اکثر رویداد های تعریف شده در این سیستم ها، در صورتی فعال خواهند شد که این سنسور ها، فعالیتی را مشاهده کنند. در این مقاله، قصد داریم تا سنسور های تشخیص حرکت سری NV75M پارادوکس را که شامل مدل های NV75M ، NV75MR ، NV75MX می باشد و برای محیط داخلی توسعه داده شده است را برای شما معرفی کنیم. با شرکت نگهبان سازه آسیا همراه باشید.

یکه تاز سنسور های حرکتی

سنسور های تشخیص حرکت سری NV75M که برای محیط های داخلی توسعه داده شده اند، به لطف آینه های دو تایی Mironel یا لنز های فرنلی دید در شب و تکنولوژی تشخیص حیوانات خانگی، عملکرد بسیار دقیقی را به همراه ثبات وصف نشدنی به کاربر ارائه می دهند.

نسخه بی سیم NV75MR عمر باطری ۳ ساله ای را، حتی با فعال بودن تکنولوژی ضد ماسک (Anti-Mask) برای کاربر به ارمغان می آورد.

NV75MR

نکته: بعضی از نفوذگران با بستن صورت های خود با استفاده از چسب، نوار فیلم یا اسپری، مانع از تشخیص خود توسط امواج مادون قرمز سیستم های تشخیص حرکت می شوند. تکنولوژی ضد ماسک یا Anti-Mask پارادوکس از این اقدام جلوگیری می کند.

همچنین در بالای لیست ما، NV75MW قرار می گیرد که با اضافه شدن امواج مایکروویو به این سنسور و تکنولوژی SeeTrue، بالاترین سطح امنیت را برقرار می کند.

لنز های Mironel

این لنز ها که به آینه Mironel یا لنز های فرنلی شهرت دارند، ترکیبی از یک لنز فرنلی W شکل و تکنولوژی آینه های چند بازتابی هستند. این طراحی نتایج فوق العاده ای در جمع کردن انرژی، دقت کانونی، تغییر محدوده پرتو و برد سنسور به دست آورده است.

یکی دیگر از مزایای این لنز، قدرت و سختی ۵ برابری آن است که به دلیل وجود لنز های فرنلی W شکل به وجود آمده است. به همین علت می توان از این سنسور ها در مراکز ورزشی، مدارس و زندان ها استفاده کرد.

تکنولوژی Mironel در فواصل ۱۶ متری، تشخیص و مشاهده قابل توجهی را ارائه می کند که در مقایسه با اندازه سنسور، بسیار خارق العاده است. سری NV75M دارای لنز های Mironel دوتایی است که تشخیص حیوانات خانگی را بسیار دقیق تر می کند و به سادگی قابل تنظیم است.

Mironel Optics

تکنولوژی SeeTrue

تکنولوژی پر قدرت SeeTrue که توسط شرکت پارادوکس توسعه یافته است، امنیت حرفه ای و مطمئنی را برای کاربر فراهم می کند. البته این تکنولوژی به قابلیت تغییر فرکانس در سنسور های دارای امواج مایکروویو متکی است که می توانند سرعت و جهت جسم متحرک را برای تشخیص دقیق تر مورد استفاده قرار دهند.

برای غلبه بر ضعف سیستم های حرارتی که شخص مورد نظر با پوشاندن خود با اجناس خاص می توانست مانع مشاهده خود توسط سیستم شود و یا ضعف امواج مایکروویو در تشخیص درون دیوار، تکنولوژی SeeTrue به وجود آمد که امواج مایکروویو را فقط در حالت بسیار سخت گیرانه ای به کار می اندازد. در حالت عادی، محاسبات سنسور های مایکروویو به تغییر میزان حرارت سنسور های حرارتی بستگی داشت و اگر سنسور حرارتی متوجه حضور شخصی می شد، سنسور مایکروویو از تشخیص خود مطمئن می شد. اما در حالت سخت گیرانه تکنولوژی SeeTrue ، عبور از محدوده محافظت شده (تا ۱۲ متر) بدون دیده شدن را غیر ممکن می سازد. حتی اگر شخص مورد نظر بدن خود را با پارچه ضخیم، چتر، جعبه مقوایی، جعبه چوبی و … بپوشاند. همچنین عملکرد های این تکنولوژی در دمای -۳۵ درجه تا +۵۰ درجه سانتی گراد به خوبی کار می کنند و افت بازدهی چندانی ندارند. با استفاده از این تکنولوژی، دیگر مشکلات قدیمی سنسور های تشخیص حرکت حرارتی را نخواهید داشت.

range

تکنولوژی SeeTrue برای جایی که محافظت شدید و واقعی و قابل اعتماد نیاز است، بهترین راه حل می باشد. این تکنولوژی برای موزه ها، مکان های دولتی، اماکن نظامی، زندان ها و اماکن دیگر از این قبیل، مناسب است.

کلام آخر

همانطور که خواندید، تکنولوژی های زیادی در این سنسور ها به کار رفته است. شما چه تکنولوژی های دیگری می شناسید که در این مطلب ذکر نشده است؟ برای ما بنویسید. در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال، می توانید با کارشناس های شرکت نگهبان سازه آسیا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *