سیستم های امنیتی

ماژول ارتباطی PCS250، کنترل از راه دور

ماژول ارتباطی PCS250، کنترل از راه دور

ماژول ارتباطی PCS250

ماژول ارتباطی PCS250 گامی انقلابی در ارتباطات بی سیم کنترل پنل های پارادوکس است. این ماژول، ارتباطی سریع و قابل اعتمادی را میان دارایی های شما و مراکز نظارتی مربوطه برقرار می کند. ماژول PCS250 پیوندی حیاتی است که شما را متصل نگه می دارد.

با استفاده از شبکه های سیار و همراه، ماژول ارتباطی PCS250 می تواند توسط دو کانال GPRS و GSM به نرم افزار اتوماسیون مرکز نظارتی گزارش دهی کند و سرعت، قابل اعتماد بودن و پایداری ارتباط را تضمین کند. ماژول ارتباطی PCS250 می تواند به عنوان پشتیبان برای تلفن های ثابت سنتی عمل کند و یا حتی هنگامی که هیچ تلفن ثابتی وجود ندارد، می تواند به عنوان ارتباط دهنده اصلی استفاده شود.

همچنین این ماژول ظرفیت های ریموت کنترل های خانگی را نیز به سیستم اضافه می کند که به شما اجازه می دهد تا به وسیله پیامک یا SMS بتوانید سیستم امنیتی خود را روشن یا خاموش کنید. به همین علت، می توانید از هر جایی سیستم امنیتی خود را کنترل و مدیریت کنید. ماژول ارتباطی PCS250 به همراه سیلی عظیم از تکنولوژی های پیشرفته، سیستم های امنیتی یا دزدگیر های پارادوکس را قادر می سازد تا از راه دور کنترل شوند، همواره بررسی شوند و همیشه متصل بمانند.

برخی قابلیت های این ماژول ارتباطی عبارتند از:

  • طراحی جمع و جور و زیبا
  • اطلاع رسانی فوری در هنگام قطع اتصال پنل
  • فعال و غیرفعال شدن توسط پیامک یا SMS
  • ارسال صدای ضبط شده خودتان به عنوان آلارم
  • نصب آسان
  • پشتیبانی از ۲ سیم کارت
  • دارای سوییچ ضد خرابکاری

عملکرد سیم کارت ماژول ارتباطی PCS250

ماژول ارتباطی PCS250 برای افزایش کارایی از دو سیم کارت پشتیبانی می کند. در صورتی که یک سیم کارت به مشکل برخورد کند یا از شبکه خارج شود، ماژول ارتباطی PCS250 به طور خودکار از سیم کارت نصب شده دیگر، استفاده می کند. پس از تعویض خودکار سیم کارت، ماژول سعی در برقراری ارتباط می کند و اگر در این کار موفق بود، گزارشی مبنی بر غیرفعال شدن سیم کارت اولیه را به کاربر اعلام می کند.

در ادامه، هنگامی که سیستم امنیتی غیر فعال شود، ماژول ارتباطی PCS250 پس از وقفه ای ۱۵ دقیقه ای، سعی در برقراری ارتباط با سیم کارت اولیه دارد. در صورتی که همچنان مشکل پا بر جا بود، این ماژول هر ۱۵ دقیقه یک بار و تا زمانی که سیستم غیر فعال است، تلاش می کند تا به سیم کارت اولیه متصل شود. اما در صورتی که سیستم امنیتی فعال بود، این ماژول فقط در نیمه شب تلاش می کند تا به سیم کارت اولیه متصل شود. در غیر اینصورت، از سیم کارت ۲ استفاده خواهد کرد.

عملکرد سوییچ ضد خرابکاری ماژول ارتباطی PCS250

اگر ماژول ارتباطی از سر جای خود برداشته شود و یا قاب ماژول ارتباطی PCS250 باز شود، سوییچ ضد خرابکاری وضعیت را تشخیص داده و به کنترل پنل و مراکز نظارتی به وسیله پیامک، وجود خرابکاری را گزارش می دهد. در صورتی که سیستم امنیتی در حالت فعال باشد، آلارمی به صدا در می آید و در صورتی که سیستم غیرفعال باشد، پیامی برای کیپد ها ارسال می شود.

منبع تغذیه ماژول ارتباطی PCS250

ماژول ارتباطی PCS250 به گونه ای طراحی شده است تا انرژی مورد نیاز خود را از پنل های مرکزی دریافت کند. با این حال، اگر شما می خواهید تا ماژول ارتباطی تان در مواقعی که باطری پنل ضعیف است و یا قطعی برق وجود دارد، همچنان کار کند، می توانید از منابع تغذیه خارجی که دارای باطری پشتیبان می باشد، استفاده کنید.

استفاده از صدای از پیش ضبط شده توسط ماژول ارتباطی PCS250

ماژول صدای پارادوکس یا VDMP3 می تواند پیغام های از پیش ضبط شده ای را به حداکثر هشت شماره تلفن و به وسیله تماس های صوتی ارسال کند. این عمل به وسیله نصب مستقیم ماژول VDMP3 بر روی ماژول ارتباطی PCS250 امکان پذیر است. با استفاده از ماژول صوتی VDMP3 و نصب آن روی ماژول ارتباطی PCS250، کاربر می تواند از طریق هر تلفنی وضعیت سیستم را بررسی کند، سیستم را فعال و غیر فعال کند و خروجی های قابل برنامه ریزی را کنترل کند.

vdmp3

کنترل توسط نرم افزار های تلفن همراه

به لطف سرور های My Home پارادوکس (PMH) ماژول ارتباطی PCS250 ارتباطی مطمئن را با تلفن های همراه و به وسیله نرم افزار Insite GOLD برقرار می کند. نرم افزار Insite GOLD اجازه پایش وضعیت و مدیریت سیستم های امنیتی را به وسیله تلفن های همراه می دهد. این نرم افزار تحت دو سیستم عامل اندروید و iOS توسعه یافته است و با رابط کاربری آسانی که به همراه دارد، مدیریت سیستم های امنیتی را بسیار ساده کرده است.

در ادامه می توانید این اپلیکیشن را از وبسایت ما دانلود کنید.

 

دانلود Insite GOLD

 

در ادامه، ویدیویی از امکانات ماژول ارتباطی PCS250 را مشاهده خواهید کرد:

 

 

برای خرید ماژول ارتباطی PCS250 می توانید از این لینک اقدام کنید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا ابهام، می توانید با تلفن های اعلام شده در سایت با ما تماس بگیرید. کارشناسان شرکت نگهبان سازه آسیا همواره پاسخگو سوالات شما خواهند بود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.