درباره ما

management

اطلاعاتی درباره شرکت ما

شرکت نگهبان سازه آسیا (نگهبان سیستم) آغاز فعالیت حرفه ای خود را در زمینه فروش و خدمات سیستمهای حفاظتی و نظارت تصویری از سال ۱۳۷۸ به صورت رسمی آغاز نمود و اصلی ترین هدف این مجموعه همواره ارائه محصولات مرغوب و با کیفیت به مشتریان در شان و منزلت یک ایرانی بوده است .
لذا ، با توجه به این دیدگاه سعی بر این گردید تا حد امکان از به کارگیری محصولات با کیفیت پایین ، ناشناخته و فاقد نمایندگی رسمی معتبر در بازار ایران صرف نظر گردد .
در این راستا شرکت نگهبان سازه آسیا با اخذ نمایندگی برندهایی معتبر ازجمله SUNELL کشور چین در حوزه نظارت تصویری و همچنین PARADOX کشور کانادا – که از سردمداران حوزه حفاظتی در دنیا می باشد – در منطقه شرق کشور توانسته سهم بسزایی در ارائه خدمات مطلوب به مشتریان داشته باشد .
لازم به توضیح است ؛ این مجموعه علاوه بر فعالیتهای ذکر شده ، در سالیان اخیر اقدام به فعالیت در حوزه هوشمند سازی ساختمان (BMS) ، اعلام حریق ، دربهای اتومات و پارکینگی و همچنین اجرا و ارائه محصولات شبکه های کامپیوتری به مصرف کنندگان و همکاران محترم نموده است .
در پایان با شعار همیشگی این مجموعه ( برند معتبر برابر است با آسودگی خاطر ) جمله را به پایان می رسانیم و از خداوند درخواست توفیق خدمت به مشریان و همکاران عزیز را آرزومندیم .
با سپاس
مدیریت مجموعه نگهبان سازه آسیا
هادی باقرزاده

نقاط قوت ما

آخرین تصاویر گالری ما

مشاهده گالری

مشتریان ما