ریزمقاله – ریموت کنترل REM25

REM25

در گذشته، مدیریت سیستم های امنیتی تنها به وسیله کیپد ها انجام می شد. فرد کاربر، حتما باید به محل کیپد می رفت و تنظیمات دلخواه خود را انجام می داد و سیستم امنیتی خود را مدیریت می کرد.

اما امروزه به لطف کنترل های از راه دور، مدیریت حضوری سیستم امنیتی کمرنگ تر شده و می توان از هر جای خانه به سیستم امنیتی دسترسی داشت. در ادامه با قابلیت های این ریموت کنترل بیشتر آشنا خواهید شد.

REM25 ارتباط دو طرفه

ریموت کنترل REM25 یک کنترل از راه دور  با ارتباط دو طرفه است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی سیستم های امنیتی پارادوکس را مسلح و غیر مسلح کنید و به صورت آنی اعلان ها را دریافت کنید. همچنین این ریموت، به شما اجازه می دهد تا وضعیت سیستم خود را از راه دور متوجه شوید.

REM25

ریموت بی سیم REM25 کنترل راحت با سر انگشتان را به شما ارائه می دهد. با قابلیت ارتباط دو طرفه این ریموت، REM25 می تواند درخواست ارتباط را به سیستم امنیتی پارادوکس ارسال کرده و قبولی درخواست خود را دریافت نماید. شما می توانید از راه دور، از وضعیت سیستم امنیتی خود و مسلح/غیر مسلح بودن آن اطمینان حاصل کرده و خاطری آسوده داشته باشید.

تنها با فشار یک دکمه، REM25 به شما اجازه می دهد تا وضعیت سیستم امنیتی خود را چک کنید، آن را مسلح یا غیر مسلح کنید و کار هایی مانند روشن کردن چراغ ها، بازکردن درب گاراژ و… انجام دهید. REM25 به شما غیر مسلح سازی رمزگذاری شده امن را ارائه می دهد. این بدان معناست که ریموت کنترل نمی تواند به دست افراد نفوذگر تکثیر شده و از آن استفاده کرد.

REM25

با REM25 می توانید بر اساس پاسخ درخواستتان مبنی بر موفقیت آمیز یا شکست خورده، بازخورد های صوتی و تصویری بگیرید و با کلید های راحت این ریموت، می توانید عملیات ها را بی دردسر انجام دهید. همچنین این ریموت دارای باتری لیتیومی با عمر بالا می باشد که به راحتی قابل تعویض است و تا سال ها دوام می آورد.

REM25 همچنین می تواند با فشار دادن دکمه i (Information – اطلاعات) وضعیت لحظه ای سیستم امنیتی را به شما نمایش دهد. در پاسخ، REM25 ارتباط را با سیستم امنیتی پارادوکس برقرار کرده و وضعیت را به صورت چراغ رنگی روی ریموت نمایش می دهد. رنگ قرمز نشان دهنده مسلح بودن، رنگ سبز نشان دهنده غیر مسلح بودن و قرمز چشمک زن نشان دهنده هشدار می باشد.

REM25

REM25 همچنین دارای طراحی شیک و مدرن و ضد آب است و در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه شده است. علاوه بر این در دو فرکانس ۴۳۳Mhz و ۸۶۸Mhz نیز موجود است.

کلام آخر

با این ریموت کنترل، دیگر نیازی به مراجعه به کیپد نیست و می توان اکثر کار ها را از راه دور و به وسیله این ریموت انجام داد. شما چه ایده هایی برای انجام دادن با ریموت کنترل در ذهن دارید؟ برای ما در نظرات بنویسید. امیدواریم از خواندن این ریز مقاله لذت برده باشید. برای دیدن ریموت کنترل های بیشتر می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *