مدیریت سیستم های امنیتی با نرم افزار NEware

NEware

سیستم های امنیتی از اجزای مختلفی تشکیل شده است. کیپد، سنسور های تشخیص حرکت، پنل ها و… از اجزای تشکیل دهنده سیستم های امنیتی هستند که در کنار هم، می توانند امنیتی وصف نشدنی را به وجود بیاورند. حال سوال اینجاست، چگونه می توان با این سیستم و کنترل پنل مرکزی ارتباط برقرار کرده و آن را مدیریت کرد؟ با نگهبان سازه آسیا همراه باشید.

خود را در معرض امنیت قرار دهید

در گذشته برای ارتباط با پنل های سیستم های امنیتی، از کیپد استفاده می شد که هنوز هم از این کیپد ها برای مدیریت سیستم امنیتی استفاده می شود. اما روش های جدیدتری نیز برای ارتباط با پنل به وجود آمده است که یکی از آنها نرم افزار NEware نام دارد.

NEware مدیریت، کنترل و راحتی را از رایانه به شما ارائه می دهد. این نرم افزار که توسط شرکت پارادوکس تولید شده است، با رابط کاربری خوب گرافیکی و سیستم Point-and-Click (مانند سیستم اشاره گر موس)، ارتباط شما با سیستم امنیتی تان را بیش از پیش آسان کرده و به مدیریت و امنیت بیشتر مکان شما کمک می کند. نرم افزار NEware برای راحتی و مدیریت بیشتر صاحب کنترل پنل های Digiplex EVO تولید شده است.

newarelogo

دسترسی افراد را محدود کنید

با استفاده از نرم افزار NEware می توانید ورودی های محل مورد نظر خود را فقط در اختیار افراد مجاز قرار داده و مشخص کنید که هر فرد به کدام مکان ها دسترسی دارد. برای این کار می توانید تا ۳۲ برنامه زمانی تعریف کنید. این برنامه ها می توانند برنامه صبح، ظهر، شب، تعطیلات یا شیفت آخر هفته باشند.

افراد متعدد را مدیریت کنید

با نرم افزار NEware، شما می توانید کد کاربران و سطح دسترسی آن ها را تا ۹۹۹ کاربر کنترل کنید. می توانید با وارد کردن نام و مشخص کردن سطح دسترسی، کاربر جدید ساخته و وی را به سیستم معرفی کنید.

همچنین می توانید مشخصات یک کاربر را کپی کرده و در مشخصات کاربر دیگر جای گذاری کنید. این کار سرعت ساخت کاربران را بسیار افزایش می دهد. با این نرم افزار دیگر به کیپد احتیاج نخواهید داشت.

 neware-multiple-users

گزارش های سفارشی بسازید

شما می توانید با استفاده از نرم افزار NEware، گزارش های سفارشی از اشخاص، مناطق شلوغ نظارت شده و یا مناطق محافظت شده درست کنید و فعالیت های آن مناطق را ردیابی کنید.

گزارش های خود را براساس تاریخ، زمان، رویداد یا بر اساس معیارهای دیگر فیلتر کنید و سپس آن را ذخیره و یا چاپ کنید.

گزارشات را در فرمت های محبوب مانند .PDF ، .TXT ، .CSV ، .HTML ، .XLS ، .RTF ذخیره کنید یا برای سطح امنیتی بالاتر، گزارش ها را به عنوان پرونده های QQP ذخیره کنید که فقط با استفاده از نرم افزار NEware قابل باز کردن است.

reports

سیستم امنیتی خود را به صورت زنده نظارت کنید

با NEware می توانید تمام وقایعی که در سیستم امنیتی شما رخ می دهد، در لحظه نظارت کنید و بر آنها تسلط داشته باشید.

به محض این که هشداری به صدا در بیاید، اعلانی برای شما در این نرم افزار به نمایش گذاشته می شود.

سیستم امنیتی خود را در هر جای دنیا مدیریت کنید

با استفاده از این نرم افزار می توانید سیستم امنیتی خود را در تمام جهان نظارت کنید.

اگر سیستم شما ماژول اینترنت IP یا ماژولی از سری PCS را دارا باشد، می توانید از طریق هر رایانه ای در جهان که NEware را روی آن نصب کرده باشید، به صورت مستقیم به سیستم امنیتی خود متصل شده و تمام سیستم خود را نظارت کرده، تغییرات لازم را اعمال کرده و مدیریت کنید.

هر کجا که باشید، تحت کنترل هستید.

worldwide

در سیستم امنیتی خود، تغییرات ایجاد کنید

با NEware، می توانید سیستم امنیتی خود را مسلح یا غیر مسلح کنید، درب های خود را قفل و باز نمایید و دستگاه های خود مانند چراغ ها، سیستم حرارتی و درب گاراژ را از طریق رایانه مدیریت نمایید.

سیستم مورد نیاز

  • سازگار با ویندوز ۲۰۰۰، ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز ۷، ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰
  • ۲۵۶ مگابایت رم (۵۱۲ مگابایت پیشنهاد می شود)
  • پردازنده مرکزی Pentium III 800Mhz یا بیشتر
  • ۱۵۰ مگابایت فضای خالی

کلام آخر

در دنیای امروز، همه چیز با نرم افزار ها قابل کنترل است. این جمله در مورد سیستم های امنیتی نیز صدق می کند. همانطور که خواندید، با NEware می توانید به صورت کامل سیستم امنیتی خود را مدیریت کنید. لازم به ذکر است که این نرم افزار رایگان نبوده و کرک نیز نشده است و باید آن را به صورت پولی تهیه کنید. شما می توانید برای سفارش این نرم افزار با شماره های زیر در ارتباط باشید:

دفتر: ۰۵۱۳۷۱۳۹۵۱۳ و ۰۵۱۳۷۱۳۹۵۱۲

پشتیبانی فنی: ۰۹۱۵۷۱۷۷۶۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *